01 жовтня

Працівниками державного архіву області, згідно з планом роботи, впродовж вересня проведено комплексне перевіряння Херсонської обласної організації профспілки працівників суднобудування України та контрольне перевіряння Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради.

У ході перевірянь вивчено основні напрями діяльності, що охоплюють питання організації діловодства, забезпечення збереженості документів та роботи експертних комісій установ, надано консультації з дотримання вимог інструкції з діловодства і правил організації діловодства та архівного зберігання документів при складанні та оформленні документів, перевіряння наявності і стану справ, обладнання архівних приміщень, рекомендації щодо усунення виявлених недоліків.


Вівторок, 02 жовтня 2018, 11:57
 
Анонси

 

 

Жовтень - засідання колегії державного архіву області

 


 

До уваги заявників!

Прохання у листуванні з архівом не використовувати пошту, зареєстровану на mail.ru, bk.ru, list.ru тощо (див. Указ Президента України від 15 травня 2017 року № 133/2017). З електронної пошти держархіву надсилання на ці адреси неможливе

 


22 серпня