21 листопада

22 листопада у приміщенні держархіву області відкрилася виставка архівних документів, присвячена Дню пам’яті жертв голодоморів. На виставці представлені документи, які відображають події 1932-1933 років на Херсонщині. Серед них – документи партійних комітетів, органів виконавчої влади, матеріали періодичної преси, справи репресованих, документи особового походження. Документи підтверджують практику вилучення сільгосппродукції у селян, високу смертність від голоду, повідомляють про масову втечу селян з сіл, де панував голод, складнощі проведення посівної кампанії у 1932-1933 роках.

21 листопада головний спеціаліст держархіву області І.Лопушинська взяла участь у заходах до Дня пам’яті жертв голодоморів, які були проведені у загальноосвітній школі I-III ступенів № 36 м. Херсона. Співробітник держархіву виступила з доповіддю та представила матеріали копій архівних документів про Голодомор на Херсонщині.

З 19 по 30 листопада у Новотроїцькій районній бібліотеці архівним відділом райдержадміністрації проводиться виставка документів, присвячена Дню пам’яті жертв голодоморів. В експозиції представлені копії документів з фондів державних архівів, що стосуються трагічних сторінок історії району в 1932-1933 рр.


Середа, 21 листопада 2012, 14:44
 
Анонси

 

 

Лютий - документальна виставка до 60-річчя створення Херсонської обласної організації Національної спілки письменників України

 


 

До уваги заявників!

Прохання у листуванні з архівом не використовувати пошту, зареєстровану на mail.ru, bk.ru, list.ru тощо (див. Указ Президента України від 15 травня 2017 року № 133/2017). З електронної пошти держархіву надсилання на ці адреси неможливе

 


22 серпня