День ветеранів

День ветеранів

(виставка архівних документів, присвячена трудовим досягненням та бойовим подвигам ветеранів війни та праці)

Кисіль Мотря Антонівна – Герой Соціалістичної Праці, ланкова колгоспу ім. Кірова Білозерського району

Диплом першого ступеня обласної сільськогосподарської виставки 1950 року, отриманий ланковою колгоспу ім. Кірова Кисіль М.А. за високі врожаї бавовни-сирцю. 2 листопада 1950 р.

Передвиборча листівка кандидата в депутати Херсонської обласної ради депутатів трудящих Шпак Євдокії Михайлівни, Героя Соціалістичної Праці, ланкової колгоспу ім. Будьонного Білозерського району Херсонської області

Лисогоров Сергій Дмитрович, професор, доктор сільськогосподарських наук, Почесний громадянин міста Херсона

Публікація в газеті «Наддніпрянська правда» від 12 травня 1965 року про нагородження Лисогорова Сергія Дмитровича орденом Вітчизняної війни І ступеня як учасникa підпілля у м. Херсоні в період нацистської окупації

Грамота Лисогорову С.Д. про присвоєння йому Херсонською міською радою депутатів трудящих звання «Почесний громадянин міста Херсона» від 31 жовтня 1967 року


Голобородько Юрій Костянтинович, учасник Великої Вітчизняної війни, письменник, журналіст, член Спілки письменників СРСР, лауреат обласної комсомольської премії ім. І. Кулика


Біографія Голобородька Ю.К. для енциклопедичного видання

Фрагмент автобіографії Горностаєва Євгена Вікентійовича, ветерана праці, краєзнавця, дослідника історії м. Херсона


Рішення ІІІ сесії Херсонської міської ради ХХІІІ скликання від 12 червня 1998 року про присвоєння Горностаєву Євгену Вікентійовичу звання «Почесний громадянин міста Херсона»

Краєзнавці Горностаєв Є.В та Ємельянов М.А. в Херсонській обласній бібліотеці ім. Гончара

Фронтовий щоденник (1945 р.) Ємельянова Михайла Андрійовича, учасника Великої Вітчизняної війни, бібліофіла, краєзнавця, Почесного архівіста України, Почесного громадянина міста Херсона (2013)

Почесна грамота Ємельянову М.А. – організатору і першому голові клуба любителів книги м. Херсона на честь 10-річчя клуба. 29 вересня 1976 р.

Орлова Зоря Соломонівна, Почесний член Спілки архівістів України, історик-краєзнавець, науковий співробітник державного архіву Херсонської області в читальному залі архіву. 1975 р.

Вірлич Август Ернестович (перший справа), член Національної Спілки журналістів України, історик-краєзнавець, член правління обласної організації жертв політичних репресій, серед учасників зустрічі з політичним, військовим діячем М.О.Фортус (у центрі), вересень 1978 р.


Грамота Вірличу А.Е. за активну участь у підготовці енциклопедичного видання «Історія міст і сіл Української РСР. Херсонська область». 22 грудня 1983 р.

Зустріч земляків, двічі Героя Соціалістичної Праці Марка Антоновича Браги і двічі Героя Радянського Союзу Петра Опанасовича Покришева в с. Бехтери Голопристанського району. 1961 р.

Директор Херсонського суднобудівного об’єднання Герой Соціалістичної Праці Всеволод Федорович Заботін (другий зліва) та президент АН УРСР Борис Євгенович Патон (третій зліва) перед спуском судна «Академік Євген Патон». 1970 р.

Публікація в газеті «Наддніпрянська правда» від 19 березня 1987 року про створення Херсонської обласної організації ветеранів війни і праці. Перший голова організації – Галда Василь Трохимович


СПИСОК

Героїв Соціалістичної Праці та кавалерів трьох орденів

Трудової слави по Херсонській області

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце проживання

1.

Бабицький

Василь Пилипович

Чаплинський район

2.

Боня

Микола Михайлович

м. Херсон

3.

Брага

Марко Антонович

Голопристанський район

4.

Бугрій

Іван Васильович

Великолепетиський район

5.

Вишнева

Оксана Архипівна

Високопільський район

6.

Вознюк

Любов Семенівна

Новотроїцький район

7.

Воронова

Галина Федорівна

Білозерський район

8.

Гришина

Марія Федорівна

м. Нова Каховка

9.

Давиденко

Лідія Опанасівна

Скадовський район

10.

Данник

Олександр Іванович

Білозерський район

11.

Дашко

Микола Григорович

м. Херсон

12.

Дудченко

Лідія Никифорівна

Скадовський район

13.

Дяченко

В’ячеслав Георгійович

Скадовський район

14.

Заботін

Всеволод Федорович

м. Херсон

15.

Зелінський

Павло Полікарпович

Цюрупинський район

16.

Іванов

Микола Федорович

м. Херсон

17.

Калюжний

Віктор Михайлович

Бериславський район

18.

Квакуша

Микола Степанович

Горностаївсьий район

19.

Кириченко

Андрій Степанович

Білозерський район

20.

Кисіль

Мотря Антонівна

Білозерський район

21.

Кобозева

Тетяна Єгорівна

Каланчацький район

22.

Козорiз

Галина Іванівна

Іванівський район

23.

Коржук

Ганна Петрівна

Верхньорагачицький район

24.

Корчинський

Олександр Васильович

Білозерський район

25.

Костіна

Марія Михайлівна

Цюрупинський район

26.

Котляр

Микола Михайлович

м. Херсон

27.

Кулик

Анатолій Іванович

Каховський район

28.

Ландар

Гаврилo Микитович

Великолепетиський район

29.

Лисенко

Володимир Федорович

Бериславський район

30.

Лоскутова

Раїса Михайлівна

м. Херсон

31.

Малашков

Євген Борисович

Голопристанський район

32.

Маліченко

Іван Феодосійович

Каланчацький район

33.

Мартинюк

Віктор Миколайович

м. Нова Каховка

34.

Метляєв

Василь Кирилович

м. Херсон

35.

Мільохін

Володимир Іванович

м. Херсон

36.

Моторний

Дмитро Костянтинович

Білозерський район

37.

Мурашев

Володимир Кирилович

Голопристанський район

38.

Некрут

Іван Степанович

Нововоронцовський район

39.

Нивін

Віктор Іванович

Нижньосірогозький район

40.

Ніколаєнко

Анатолій Федорович

Чаплинський район

41.

Павлов

Федір Степанович

м. Херсон

42.

Панкевич

Костянтин Григорович

м. Каховка

43.

Пишта

Михайло Васильович

Каховський район

44.

Присяжний

Михайло Павлович

Голопристанський район

45.

Ремізов

Василь Петрович

Каланчацький район

46.

Санін

Олексій Іванович

Чаплинський район

47.

Степаненко

Майя Юхимівна

м. Херсон

48.

Сторчак

Віталій Михайлович

Новотроїцький район

49.

Струннікова

Марія Григорівна

м. Херсон

50.

Тавожнянський

Віктор Сoфронович

Бериславський район

51.

Тетерятник

Василь Кирилович

Новотроїцький район

52.

Топчiй

Микола Антонович

Нововоронцовський район

53.

Фальковський

Іван Петрович

Чаплинський район

54.

Цвєтков

Леонід Олексійович

м. Каховка

55.

Шевченко

Євдокія Михайлівна

Білозерський район

56.

Шпак

Євдокія Михайлівна

Білозерський район

57.

Штанько

Федір Андрійович

Скадовський район

58.

Щербаченко

Василь Григорович

Голопристанський район





СПИСОК

Героїв Соціалістичної Праці та кавалерів трьох орденів

Трудової слави по Херсонській області

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце проживання

1.

Бабицький

Василь Пилипович

Чаплинський район

2.

Боня

Микола Михайлович

м. Херсон

3.

Брага

Марко Антонович

Голопристанський район

4.

Бугрій

Іван Васильович

Великолепетиський район

5.

Вишнева

Оксана Архипівна

Висопільський район

6.

Вознюк

Любов Семенівна

Новотроїцький район

7.

Воронова

Галина Федорівна

Білозерський район

8.

Гришина

Марія Федорівна

м. Нова Каховка

9.

Давиденко

Лідія Опанасівна

Скадовський район

10.

Данник

Олександр Іванович

Білозерський район

11.

Дашко

Микола Григорович

м. Херсон

12.

Дудченко

Лідія Никифорівна

Скадовський район

13.

Дяченко

В’ячеслав Георгійович

Скадовський район

14.

Заботін

Всеволод Федорович

м. Херсон

15.

Зелінський

Павло Полікарпович

Цюрупинський район

16.

Іванов

Микола Федорович

м. Херсон

17.

Калюжний

Віктор Михайлович

Бериславський район

18.

Квакуша

Микола Степанович

Горностаївсьий район

19.

Кириченко

Андрій Степанович

Білозерський район

20.

Кисіль

Мотря Антонівна

Білозерський район

21.

Кобозева

Тетяна Єгорівна

Каланчацький район

22.

Козорез

Галина Іванівна

Іванівський район

23.

Коржук

Ганна Петрівна

Верхньорагачицький район

24.

Корчинський

Олександр Васильович

Білозерський район

25.

Костіна

Марія Михайлівна

Цюрупинський район

26.

Котляр

Микола Михайлович

м. Херсон

27.

Кулик

Анатолій Іванович

Каховський район

28.

Ландар

Гавриіл Микитович

Великолепетиський район

29.

Лисенко

Володимир Федорович

Бериславський район

30.

Лоскутова

Раїса Михайлівна

м. Херсон

31.

Малашков

Євген Борисович

Голопристанський район

32.

Маліченко

Іван Феодосійович

Каланчацький район

33.

Мартинюк

Віктор Миколайович

м. Нова Каховка

34.

Метляєв

Василь Кирилович

м. Херсон

35.

Мільохін

Володимир Іванович

м. Херсон

36.

Моторний

Дмитро Костянтинович

Білозерський район

37.

Мурашев

Володимир Кирилович

Голопристанський район

38.

Некрут

Іван Степанович

Нововоронцовський район

39.

Нивін

Віктор Іванович

Нижньосірогозький район

40.

Ніколаєнко

Анатолій Федорович

Чаплинський район

41.

Павлов

Федір Степанович

м. Херсон

42.

Панкевич

Костянтин Григорович

м. Каховка

43.

Пишта

Михайло Васильович

Каховський район

44.

Присяжний

Михайло Павлович

Голопристанський район

45.

Ремізов

Василь Петрович

Каланчацький район

46.

Санін

Олексій Іванович

Чаплинський район

47.

Степаненко

Майя Юхимівна

м. Херсон

48.

Сторчак

Віталій Михайлович

Новотроїцький район

49.

Струннікова

Марія Григорівна

м. Херсон

50.

Тавожнянський

Віктор Сафронович

Бериславський район

51.

Тетерятник

Василь Кирилович

Новотроїцький район

52.

Топчий

Микола Антонович

Нововоронцовський район

53.

Фальковський

Іван Петрович

Чаплинський район

54.

Цветков

Леонід Олексійович

м. Каховка

55.

Шевченко

Євдокія Михайлівна

Білозерський район

56.

Шпак

Євдокія Михайлівна

Білозерський район

57.

Штанько

Федір Андрійович

Скадовський район

58.

Щербаченко

Василь Григорович

Голопристанський район


Понеділок, 30 вересня 2013, 11:53
Останнє оновлення на Субота, 17 січня 2015, 12:17
 
Анонси

 

Жовтень - засідання колегії державного архіву області

22 серпня