28 жовтня

28 жовтня поточного року представники держархіву області взяли участь у офіційних заходах, присвячених 69-ій річниці визволення України від нацистських загарбників біля пам’ятника Невідомому солдату.
До цієї дати держархівом області була підготовлена виставка архівних документів, яка експонувалась у приміщенні держархіву області та обласному госпіталі інвалідів та ветеранів війни.


Архівним сектором Чаплинської районної державної адміністрації підготовлено документальну виставку, яка експонується в районному краєзнавчому музеї, присвячена 70-річниці визволення району від нацистської окупації. В експозиції представлено спогади учасників Великої Вітчизняної війни, відомості про нагородження, фотокопії особистих документів.
02 листопада виставка буде експонуватися в Будинку культури на урочистому зібранні з нагоди 70-річчя визволення району та 90-річчя утворення Чаплинського району


Понеділок, 28 жовтня 2013, 12:05
 
Анонси

 

Серпень - засідання колегії державного архіву області

 


 

До уваги заявників!

Прохання у листуванні з архівом не використовувати пошту, зареєстровану на mail.ru, bk.ru, list.ru тощо (див. Указ Президента України від 15 травня 2017 року № 133/2017). З електронної пошти держархіву надсилання на ці адреси неможливе

 


22 серпня