6 листопада

6 листопада в Державному архіві Херсонської області відбулась зустріч директора держархіву області А.А.Яценка з членами Малої академії наук України – учнями Херсонської загальноосвітньої школи № 47.
Для майбутніх істориків та архівістів співробітники державного архіву області провели екскурсію, ознайомивши їх з умовами зберігання архівних документів, роботою лабораторії реставрації документів та науково-довідкової бібліотеки, основами дослідницької роботи.
Між державним архівом Херсонської області та комунальним закладом «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради було підписано угоду про співпрацю з питань організації науково-дослідної, навчально-виховної та інформаційної-просвітницької діяльності.
У ході зустрічі наголошено на важливості архівної інформації, її використання для вивчення історії нашого краю. Такі заходи сприяють не тільки підготовці конкурентоздатних фахівців, але й формують у старших школярів патріотизм, любов до історії рідного краю та бажання служити людям і державі.

06 листопада 2014 року співробітники державного архіву області взяли участь у конференції «Історична наука для науковців і аматорів: потенціал для дослідження». Конференцію проводила обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара. Викладачі та студенти Херсонського державного університету, працівники бібліотеки, художнього музею, краєзнавці, учні – члени Малої академії наук України були ознайомлені із роллю державного архіву області у професійній освіті істориків та задоволенні потреб любителів історії. Інтерес присутніх також викликали спеціальні довідники державного архіву, представлені на виставці нових видань у відділі наукової інформації та бібліографії ХОУНБ ім. О. Гончара


П'ятниця, 07 листопада 2014, 09:30
 
Анонси

 

20 грудня - відкриття документальної виставки до Дня працівників архівних установ України

 

Грудень - засідання колегії державного архіву області

 


 

До уваги заявників!

Прохання у листуванні з архівом не використовувати пошту, зареєстровану на mail.ru, bk.ru, list.ru тощо (див. Указ Президента України від 15 травня 2017 року № 133/2017). З електронної пошти держархіву надсилання на ці адреси неможливе

 


22 серпня