25 грудня

Премію ім. Василя Веретенникова у номінації археографія, архівна евристика за підготовку збірника документів «Діяльність земських установ на Херсонщині. 1865-1920» присуджено колективу авторів державного архіву області.
До видання, присвяченого 150-річчю створення органів земського самоврядування на території сучасної Херсонської області, увійшли організаційні, розпорядчі та інші документи земських установ, документи особового походження. У збірнику також представлені наукові праці, публіцистика, довідкова література. Документи збірника дають можливість визначити сутність інституту земського самоврядування, охарактеризувати форми, напрями, проблеми і результати діяльності земств Херсонщини, висвітлити роль особистісного фактору в роботі земських установ.
Це перше в Україні видання такого плану. Воно дістало високу оцінку фахівців Інституту історії України Національної академії наук України.
Збірник розрахований на істориків, краєзнавців, усіх, хто цікавиться історією місцевого самоврядування в Україні.
Видання книги здійснено за фінансової підтримки обласної державної адміністрації та обласної ради


П'ятниця, 25 грудня 2015, 09:02
 
Анонси

 

 

22 лютого - засідання колегії державного архіву області

 

III декада квітня - IV архівні читання "Історія в документах", присвячені 100-річчю Української революції 1917-1921 рр. За результатами архівних читань друкуватиметься збірник статей

Інформаційне повідомлення

 

 


 

До уваги заявників!

Прохання у листуванні з архівом не використовувати пошту, зареєстровану на mail.ru, list.ru тощо (див. Указ Президента України від 15 травня 2017 року № 133/2017). З електронної пошти держархіву надсилання на ці адреси неможливе

22 серпня