31 жовтня

31 жовтня відбулося засідання науково-методичної ради державного архіву області.
Рада розглянула та рекомендувала до оприлюднення науково-методичну розробку відділу забезпечення збереженості, обліку, довідкового апарату та реставрації документів «Порядок описування позитивів фотодокументів: робоча інструкція» (укладач Коник Ю.О.).
Головний спеціаліст відділу використання інформації документів Лопушинська І.В. ознайомила членів ради з рукописом наукової праці «Обов’язкові постанови Херсонського окрвиконкому. 1923-1930: збірник документів» – уточнено склад науково-довідкового апарату, завершити роботу над яким вирішено до грудневого засідання науково-методичної ради.
На засіданні було обговорено наукову статтю заступника начальника відділу забезпечення збереженості, обліку, довідкового апарату та реставрації документів Коник Ю.О. «Інформаційний потенціал межових книг Півдня України та особливості його використання» і рекомендовано її до публікації у фаховому науково-практичному журналі «Архіви України»


П'ятниця, 18 листопада 2016, 07:00
 
Анонси

 

 

Лютий - документальна виставка до 60-річчя створення Херсонської обласної організації Національної спілки письменників України

 


 

До уваги заявників!

Прохання у листуванні з архівом не використовувати пошту, зареєстровану на mail.ru, bk.ru, list.ru тощо (див. Указ Президента України від 15 травня 2017 року № 133/2017). З електронної пошти держархіву надсилання на ці адреси неможливе

 


22 серпня