03 жовтня

Про перевірки відділу формування НАФ та діловодства

у вересні 2017 року

Працівниками державного архіву області, згідно з планом роботи, впродовж вересня проведено комплексні перевіряння стану діловодства, роботи експертної комісії та збереженості документів Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти»  Херсонської обласної ради, Комунальної установи «Обласний наркологічний диспансер» Херсонської обласної ради.

У ході перевірянь вивчено основні напрями діяльності, що охоплюють питання організації діловодства, забезпечення збереженості документів та роботи експертних комісій установ, надано консультації з дотримання вимог інструкції з діловодства і правил організації діловодства та архівного зберігання документів при складанні та оформленні документів, перевіряння наявності і стану справ, обладнання архівних приміщень, рекомендації щодо усунення виявлених недоліків.

Також здійснено обстеження Херсонського обласного центру з  гідрометеорології з метою віднесення документів установи до Національного архівного фонду. В ході обстеження виявлено, що Херсонський обласний центр з  гідрометеорології є джерелом формування Національного архівного фонду та перебуває у зоні комплектування Галузевого державного архіву матеріалів гідрометеорологічних спостережень.


Вівторок, 03 жовтня 2017, 06:19
 
Анонси

 

Серпень - засідання колегії державного архіву області

 


 

До уваги заявників!

Прохання у листуванні з архівом не використовувати пошту, зареєстровану на mail.ru, bk.ru, list.ru тощо (див. Указ Президента України від 15 травня 2017 року № 133/2017). З електронної пошти держархіву надсилання на ці адреси неможливе

 


22 серпня