06 жовтня

Згідно з планом роботи обласної державної адміністрації 04 – 05 жовтня 2017 року групою фахівців державного архіву області проведено комплексну перевірку стану архівної справи в Чаплинському районі, під час якої вивчено роботу архівного відділу, відділу економічного розвитку, торгівлі та туризму райдержадміністрації, Чаплинської селищної ради (об’єднана територіальна громада).

За підсумками перевірки відбулася зустріч керівника групи, заступника директора державного архіву області – начальника організаційно-аналітичного відділу Г.Б.Проценко з головою Чаплинської районної державної адміністрації Бурейко О.А. та керівником апарату Чаплинської районної державної адміністрації Білоущенко Н.В., на якій обговорено нагальні питання розвитку галузі, зокрема забезпечення збереженості архівних документів в умовах реформування адміністративно-територіального устрою району та функціонування 4 новостворених об’єднаних територіальних громад.


Вівторок, 10 жовтня 2017, 05:46
 
Анонси

 

Червень - засідання колегії державного архіву області

 


 

До уваги заявників!

Прохання у листуванні з архівом не використовувати пошту, зареєстровану на mail.ru, bk.ru, list.ru тощо (див. Указ Президента України від 15 травня 2017 року № 133/2017). З електронної пошти держархіву надсилання на ці адреси неможливе

 


22 серпня