13 жовтня

В архівному відділі Бериславської районної державної адміністрації експонується виставка документів, присвячена Дню захисника України. Використані документи фонду особового походження "Колекція документів з історії антитерористичної операції (АТО) на Сході України" (фотографії учасників АТО - жителів Бериславського району, заходів, які проходили на території району і були присвячені згаданим подіям тощо)

 

13 жовтня у приміщенні державного архіву області відкрита виставка архівних документів ”Козацькому роду – нема переводу” присвячена Дню захисника України та Дню українського козацтва.

У відкритті виставки взяли участь Лебідь В.О. – директор архіву, Гавриш П.О. – заступник директора Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації – начальник управління внутрішньополітичної діяльності, Рилєєв В.П. – заслужений діяч мистецтв України, фондоутворювач архіву, Паталах О.Ю. – краєзнавець, дослідник, Віденко А.С. – учасник АТО, дослідник, військовослужбовці обласного військкомату, бригади армійської авіації.

В експозиції виставки представлені документи з історії козацької доби, козацькі пам'ятки, документи про збереження історичної пам'яті українськім народом. Використані документи з фондів особового походження з цієї тематики


П'ятниця, 13 жовтня 2017, 11:33
 
Анонси

 

12 червня - відкриття документальної виставки до 75-річчя Херсонського училища культури

 

26 червня - засідання колегії державного архіву області

 


 

До уваги заявників!

Прохання у листуванні з архівом не використовувати пошту, зареєстровану на mail.ru, bk.ru, list.ru тощо (див. Указ Президента України від 15 травня 2017 року № 133/2017). З електронної пошти держархіву надсилання на ці адреси неможливе

 


22 серпня