24 січня

24 січня у приміщенні Державного архіву області відбулась серія екскурсій для студентів Херсонського музичного училища за виставкою архівних документів „Українська революція 1917 - 1921 рр.: документальні пам’ятки”.
Відвідувачі ознайомились з документами з фондів Державного архіву області, Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України та науково-довідкової бібліотеки Державного архіву області.
Студенти дізнались про хід визвольних змагань за незалежність України у 1917-1921 рр. Основана увага приділялась ознайомленню з текстами Універсалів Української Народної Республіки, законам та розпорядчим документам різних органів влади та місцевого самоврядування, також було показано етапи культурно-економічного розвитку Херсонщини, зокрема, відзначені відомі діячі національних змагань - А.Грабенко, В.Кедровський, І.Челюк, М.Чернявський. Документи, що презентовані на виставці, дали змогу відвідувачам ознайомитись з історію заснування курсів українознавста та діяльність українських просвітніх установ та театру.
Окремої уваги приділено документам стосовно подій, що передували підписанню Акту злуки УНР і ЗУНР 22 січня 1919 р. та його наслідків для України.
Студентів зацікавила можливість переглянути оригінали документів 1917 - 1921 рр. з фондів держархіву


Четвер, 25 січня 2018, 08:31
 
Анонси

 

20 грудня - відкриття документальної виставки до Дня працівників архівних установ України

 

Грудень - засідання колегії державного архіву області

 


 

До уваги заявників!

Прохання у листуванні з архівом не використовувати пошту, зареєстровану на mail.ru, bk.ru, list.ru тощо (див. Указ Президента України від 15 травня 2017 року № 133/2017). З електронної пошти держархіву надсилання на ці адреси неможливе

 


22 серпня