Державним архівом Херсонської області підготовлено виставку цифрових копій архівних документів «Кроки до незалежності»

Державним архівом Херсонської області підготовлено виставку цифрових копій архівних документів «Кроки до незалежності», присвячену 22-й річниці незалежності України.
Представлено близько 70 документів, фотодокументів, зображувальних матеріалів з фондів архіву та центральних державних архівів України.
На виставці розміщені документи козацької та посткозацької доби; чимало уваги приділено документам Українського державотворення 1917-1921 рр. (обіжники, службові бланки Центральної Ради, УНР, Української Держави, тексти Універсалів, фото голів українських урядів; телеграма Херсонського з’їзду селян-хліборобів з привітанням та підтримкою до Центральної Ради, документи про діяльність українських просвітніх та кооперативних організацій Херсонщини тощо). Серед документів 1990-х років представлено: постанови Верховної ради УРСР щодо суверенітету та незалежності України; рішення, постанови, звернення обласних органів влади щодо прийняття участі у Всеукраїнському референдумі з підтримки Декларації про державний суверенітет, про підняття над обласною радою синьо-жовтого прапора, про розвиток української мови, відгуки, публікації в херсонських газетах тощо.
Виставка експонується у приміщенні держархіву області.

У Білозерському районному музеї за участю архівного сектору райдержадміністрації організовано виставку фото- та архівних документів, присвячену Дню незалежності України.

В архівному секторі Чаплинської райдержадміністрації відкрито виставку архівних документів, присвячену 22-річниці незалежності України. 24 серпня виставку буде представлено на районних урочистих заходах, присвячених Дню незалежності

Поширити запис:

Схожі записи