25 січня у приміщенні держархіву області за адресою: вул. Радянська, 3, відкрита виставка архівних документів, присвячена 100-річчю від дня народження Євгена Вікентійовича Горностаєва

25 січня у приміщенні держархіву області за адресою: вул. Радянська, 3, відкрита виставка архівних документів, присвячена 100-річчю від дня народження Євгена Вікентійовича Горностаєва, відомого краєзнавця, почесного громадянина міста Херсона. На виставці представлені особисті документи Є.Горностаєва та його краєзнавчі матеріали з історії м. Херсона.
Євген Горностаєв (1914-2004), конструктор за освітою, який понад 40 років працював на заводі карданних валів, ще з юнацьких років захоплювався історією Херсона, збирав документи та колекційні матеріали, пов’язані з містом. У місцевих виданнях надруковано ряд його краєзнавчих публікацій, підготовлених на підставі архівних документів, статей у газетах, особистих спогадів; у 1998 році вийшла його книга з історії православних храмів. Рішенням міської ради від 12 червня 1998 року Є.Горностаєву присвоєно звання «Почесний громадянин міста Херсона»

Поширити запис:

Схожі записи