У приміщенні Державного архіву області відбулося відкриття виставки архівних документів «Шляхами соборності», присвяченої 96-й річниці Акту злуки

У приміщенні Державного архіву області відбулося відкриття виставки архівних документів «Шляхами соборності», присвяченої 96-й річниці Акту злуки. На виставці представлені документи із фондів Державного архіву області, Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України та науково-довідкової бібліотеки Державного архіву області.
Виставка розповідає про події визвольних змагань за незалежність України у 1917-1919 рр. Основана увага приділена законам та розпорядчим документам органів влади та місцевого самоврядування, показано етапи культурно-економічного розвитку Херсонщини, зокрема, відзначені відомі діячі національних змагань – А.Грабенко, В.Кедровський, І.Челюк, М.Чернявський. Головна мета виставки – розповісти відвідувачам про події, що передували підписанню Акту злуки УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року та його наслідки для України.
На відкритті виставки були присутні учні Академічного ліцею ім. О.В.Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті.
Співробітники державного архіву взяли участь у святкових заходах до Дня Соборності України, проведених у м. Херсоні

Поширити запис:

Схожі записи