18 червня архівним сектором Чаплинської районної державної адміністрації проведено семінар-практикум

18 червня архівним сектором Чаплинської районної державної адміністрації проведено семінар-практикум для начальників управлінь та відділів адміністрації, відповідальних за діловодство у структурних підрозділах.
Роботу семінару відкрила зверненням до його учасників керівник апарату райдержадміністрації Н.В.Білоущенко щодо необхідності зосередження уваги на збереженості документів на стадії їх відомчого зберігання та при активному їх використанні.
Начальник архівного сектору Т.М.Дорошенко ознайомила учасників семінару з правилами передавання справ на зберігання до архівного сектору та складання облікових документів. Головний спеціаліст Л.А.Козачок ознайомила учасників семінару із роботою архівного сектору, провела оглядову екскурсію архівосховищами.
З метою закріплення теоретичних знань з учасниками семінару-практикуму проведено практичні заняття зі складання титульних аркушів, засвідчувальних аркушів, оправлення та підшивки справ відповідно до архівних правил, складання статей номеклатур справ

Поширити запис:

Схожі записи