19 листопада в державному архіві області відкрилась виставка архівних документів «Досвід самоврядування»

19 листопада в державному архіві області відкрилась виставка архівних документів «Досвід самоврядування», присвячена до 150-річчя створення земських установ на Херсонщині.
В експозиції представлено документи земських установ, фотографії земських діячів та службовців, об’єктів земської інфраструктури. Вони відображають структуру і склад земських установ, їх фінансування, соціальне забезпечення земських службовців, участь земських зібрань у вирішенні питань державного значення, сприяння земств соціально-економічному розвитку регіону, забезпеченню охорони здоров’я населення, культурно-освітній діяльності.
Заступник начальника відділу використання інформації документів Ірина Сінкевич та к.і.н., доцент Херсонського державного університету Олексій Макієнко провели екскурсії для бухгалтерів сільських рад, які зараз навчаються за тематичною програмою в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, а також для старшокласників Академічного ліцею ім. О.В.Мішукова при Херсонському державному університеті

Поширити запис:

Схожі записи