Премію ім. Василя Веретенникова у номінації археографія, архівна евристика за підготовку збірника документів «Діяльність земських установ на Херсонщині. 1865-1920» присуджено колективу авторів державного архіву області

Премію ім. Василя Веретенникова у номінації археографія, архівна евристика за підготовку збірника документів «Діяльність земських установ на Херсонщині. 1865-1920» присуджено колективу авторів державного архіву області.
До видання, присвяченого 150-річчю створення органів земського самоврядування на території сучасної Херсонської області, увійшли організаційні, розпорядчі та інші документи земських установ, документи особового походження. У збірнику також представлені наукові праці, публіцистика, довідкова література. Документи збірника дають можливість визначити сутність інституту земського самоврядування, охарактеризувати форми, напрями, проблеми і результати діяльності земств Херсонщини, висвітлити роль особистісного фактору в роботі земських установ.
Це перше в Україні видання такого плану. Воно дістало високу оцінку фахівців Інституту історії України Національної академії наук України.
Збірник розрахований на істориків, краєзнавців, усіх, хто цікавиться історією місцевого самоврядування в Україні.
Видання книги здійснено за фінансової підтримки обласної державної адміністрації та обласної ради

Поширити запис:

Схожі записи