24 березня у приміщенні державного архіву Херсонської області було відкрито виставку архівних документів «До 90-річчя створення Високопільського національного району»

24 березня у приміщенні державного архіву Херсонської області було відкрито виставку архівних документів «До 90-річчя створення Високопільського національного району».
В експозиції представлені документи із фондів архіву та науково-довідкової бібліотеки. Це документація, що зафіксувала події, які передували створенню району; звіти про фінансову, сільськогосподарську, освітню діяльності місцевих органів влади; особові справи перших керівників району.
На відкритті виставки були присутні представники обласного відділення Товариства німців «Відергебурт», Херсонського міського центру німецької культури, Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики, управління культури обласної державної адміністрації, архівного сектору Високопільської райдержадміністрації, науковці, учні Академічного ліцею при Херсонському державному університеті

Поширити запис:

Схожі записи