20 квітня в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбулися ІІІ архівні читання «Історія в документах»

20 квітня в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбулися ІІІ архівні читання «Історія в документах», організовані державним архівом області та присвячені 95-річчю державної архівної служби Херсонщини. Архівні читання започатковані у 2012 році з метою залучення та об’єднання творчих зусиль дослідників у комплексному вивченні історії краю за документами державного архіву Херсонської області.
У ході виступів на ІІІ архівних читаннях науковців, працівників державного архіву, представників херсонського студентства присутні ознайомилися з професійним портретом земських архіваріусів, історією національних районів на теренах краю, відомостями про керівників Херсонського окрвиконкому, життєвими та творчими біографіями видатних херсонців – краєзнавця Л.Соловйова, письменника Б.Лавреньова, поета М.Братана, досліджених за архівними джерелами.
Під час заходу відбулося нагородження переможців конкурсу наукових праць імені Василя Веретенникова у галузі архівознавства, археографії і документознавства – членів авторського колективу збірника документів «Діяльність земських установ на Херсонщині. 1865-1920»

Поширити запис:

Схожі записи