23 червня державний архів області презентував документальну виставку

23 червня державний архів області презентував документальну виставку, приурочену до Дня державної служби. Це перша виставка такого формату на Херсонщині, підготовлена на виконання Плану заходів з підготовки та відзначення в області Дня державної служби у 2016 році.
Основну частина експозиції представлено документами обласної державної адміністрації за 1992 – 1996 роки, що зберігаються в державному архіві області. Вони відображають становлення інституту державного управління на Херсонщині, розкривають механізми діяльності місцевих державних адміністрацій у перші роки розбудови незалежної України. Серед копій документів – Указ Президента України про призначення представників Президента України в районах області; розпорядження представника Президента України в Херсонській області про формування, створення обласної державної адміністрації; присяга керівника обласної державної адміністрації; розпорядчі документи щодо впровадження закону України  «Про державну службу». Загалом документи акцентують увагу на кадровій політиці, модернізації системи підготовки працівників державних органів. Окремим розділом подано особові документи колишніх керівників обласної державної адміністрації, їх світлини.
Всі документи, представлені на виставці, оприлюднені вперше. Вони висвітлюють певний досвід практичного виконання завдань і функцій держави, свідчать про виняткове значення системи державної служби, її кадрового потенціалу в розбудові державності.
В урочистому відкритті виставки взяли участь в. о. директора державного архіву області Г.Б.Проценко, працівники архіву, представники громадськості, студентська молодь, ЗМІ

Поширити запис:

Схожі записи