18 серпня у державному архіві області презентовано документальну виставку до 25-річчя Незалежності України

18 серпня у державному архіві області презентовано документальну виставку до 25-річчя Незалежності України, на якій експоновано архівні документи органів влади, громадських організацій, фондів особового походження періоду відновлення українського державотворення від 1989 року і до сьогодення.
Захід проведено за участю представників державних органів, органів місцевого самоврядування, громадськості та ЗМІ.
У своєму виступі перший заступник голови обласної державної адміністрації Валентина Січова згадала про події 1991 року на Херсонщині, настрої мешканців у ті часи, закликала усіх небайдужих херсонців відвідати виставку і ознайомитися з документами, що дозволяють краще пізнати власну історію. Микола Ординський, який обіймав керівні посади у Херсонському міськвиконкомі та був міським головою у 1998 – 2002 роках, акцентував увагу на необхідності конструктивної роботи та пошуку взаєморозуміння у складних питаннях, адже саме за таких умов органи самоврядування як представники місцевих громад будуть працювати ефективно. Перший на Херсонщині лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка Анатолій Кичинський звернув увагу на важливість пам’яті – як у людському, так і в історичному контексті, ознайомивши присутніх зі своїм твором.
Заступник начальника відділу використання документів Ірина Сінкевич провела екскурсію виставкою. Представлені документи викликали інтерес відвідувачів, оскільки відображають порівняно нещодавні події, часто – у різних ракурсах, і є надзвичайно актуальними.
Виставка експонуватиметься в архіві протягом серпня – початку вересня

Поширити запис:

Схожі записи