23 грудня в державному архіві області відзначено професійне свято – День працівників архівних установ.

23 грудня в державному архіві області відзначено професійне свято – День працівників архівних установ.
На урочистості, що відбулися в обласному художньому музеї ім. О.Шовкуненка, завітав керівник апарату обласної державної адміністрації В.І.Клюцевський. Він привітав архівістів зі святом та оголосив розпорядження голови обласної державної адміністрації від 20 грудня 2016 року № 642-ос про нагородження колективу державного архіву області Подякою голови обласної державної адміністрації за наполегливу творчу працю щодо забезпечення, надійного збереження і примноження архівного фонду області. Грамотами голови обласної державної адміністрації нагороджено Гордійчук Г.М., начальника відділу формування НАФ та діловодства, голови обласної ради – Коник Ю.О., заступника начальника відділу збереженості, обліку, довідкового апарату та реставрації документів державного архіву області.
Наказом Державної архівної служби України від 21 грудня 2016 року № 349-к оголошено подяку за особистий внесок у розвиток архівної справи, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди святкування Дня працівників архівних установ Лебедю В.О. – директору державного архіву області та Нагірняк Н.М. – завідувачу архівного сектору Білозерської районної державної адміністрації.
Подякою державного архіву області нагороджено ветерана праці Корень Г.І. – завідувача архівосховища.
Державним архівом області передано на зберігання до обласного художнього музею 5 літографій заслуженого художника України В.І.Масика.
Архівісти відвідали нові експозиції музею та переглянули святковий концерт, підготовлений популярним музичним колективом «Дженерал Войс»

Фоторепортаж

23 грудня на сесії обласної ради розглянуто і затверджено Програму розвитку архівної справи в області на 2017 – 2021 роки

Поширити запис:

Схожі записи