До 80-x роковин Великого терору

До 80-x роковин Великого терору у Новотроїцькій центральній районній бібліотеці організовано та проведено урок-реквієм: «Червоний терор в Україні». У заході взяли участь: голова райдержадміністрації Наталія Солтановська, голова районної ради Юрій Коцегубов та заступник голови районної ради Микола Піщанський, жителі райцентру.
Начальник архівного відділу Людмила Теребей розповіла присутнім про період масових репресій громадян в СРСР у 1937–1938 роках та факти масових репресій громадян у Новотроїцькому районі.
Бібліотекар Заміра Аблякімова ознайомила присутніх з історичною довідкою про «Великий терор». Також, зазначила, що наслідками комуністичного терору в Україні стало знищення політичної, мистецької та наукової еліти, деформація суспільних зв’язків, руйнування традиційних ціннісних орієнтацій, поширення суспільної депресії й денаціоналізація.
Також учасники заходу ознайомилися з експонатами книжкової виставки «Джерела історії Великого терору», виставки архівних документів «Голодомор 1932-1933 роки» та вшанували пам’ять безневинно загиблих хвилиною мовчання

Поширити запис:

Схожі записи