Відкрито виставку архівних документів «Воскресіння “Розстріляного відродження”

10 листопада у приміщенні Херсонського державного університету було відкрито виставку архівних документів «Воскресіння “Розстріляного відродження” до 125-річчя від дня народження Миколи Куліша”.
В експозиції представлені документи із фондів архіву, фондів особового походження та науково-довідкової бібліотеки. Це документи, що відтворювали життєвий і творчий шлях М.Куліша на Херсонщині, документи написані власноруч і офіційні документи за підписами М.Куліша. Матеріали дослідників: Я.Голобородька. С.Сухопарова, копії ескізів та декорацій В.Балаша, публікації у періодичних виданнях справи репресованого М.Куліша, спогади сина, Володимира Куліша. Офіційні документи про присвоєння імені М.Куліша Херсонському обласному музично-драматичному театру,  перейменування вулиці Паркової на вул. Миколи Куліша, надання житла сестрі М.Куліша Л.Трудрій.
На відкритті виставки були присутні учасники Міжнародної наукової конференції «Творчість Миколи Куліша у світовому історико-літературному контексті» та студенти Херсонського державного університету

Поширити запис:

Схожі записи