Відкриття виставки архівних документів „Почесні громадяни міста Херсона”

16 листопада у приміщенні Державного архіву Херсонської області відбулося відкриття виставки архівних документів „Почесні громадяни міста Херсона”, присвяченої 50-річчю запровадження звання. На виставці представлені документи виключно із фондів Державного архіву Херсонської області.
Виставка хронологічно охоплює період з 1967 року до 2017 року. До уваги глядачів представлене свідоцтво № 1 Почесного громадянина міста Херсона, видане 31 жовтня 1967 року С.Д.Лисогорову, викладачу Херсонського сільськогосподарського інституту, учаснику ІІ світової війни.
Основна частина документів, що експонується, знаходиться на зберіганні у фондах особового походження. Зокрема, мовознавця М.І.Пентилюк, краєзнавців Є.В.Горностаєва та А.Е.Вірлича, письменника М.О.Василенка, науковця і режисера О.В.Мішукова та ін. Зокрема, це фото, наукові праці, рукописи тощо.
Всього за 50 років це звання отримало 72 особи – мешканці та уродженці міста Херсона, що своєю діяльністю внесли значний вклад у розвиток економіки, промисловості, культури, науки та спорту міста.
На виставці були присутні Почесні громадяни міста Херсона  А.І.Кичинський, В.М.Громихін, В.А.Бронштейн, А.О.Альперт, А.Л.Сліпич. Свої документи на зберігання передали Ю.І.Бєляєв та О.А.Книга

Поширити запис:

Схожі записи