21 грудня в обласній державній адміністрації відбулися урочистості

21 грудня в обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди 100-річчя створення системи державних архівних установ України та Дня працівників архівних установ.
З привітанням до учасників заходу звернувся заступник голови обласної державної адміністрації В.І.Чабан, який наголосив на важливості вирішення ключових питань галузі, зокрема, через Програму соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2018 рік. Депутат обласної ради, член колегії державного архіву області О.І.Шумей підкреслив необхідність популяризації архівних документів, запросив до участі архівістів у наукових конференціях, що плануються провести найближчим часом, вніс пропозицію порушити клопотання про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Херсона» З.С.Орловій – колишньому науковому співробітнику держархіву за особистий внесок у збереження документального надбання Херсонщини. Директор державного архіву В.О.Лебідь зосередив увагу на основних завданнях архівних установ області. Присутніх привітали фондоутворювачі, заслужені діячі мистецтв України В.П.Рилєєв, який передав архіву добірку документів, та письменник В.П.Кулик. Почесними грамотами та подяками Спілки архівістів України, обласної державної адміністрації, обласної ради, державного архіву області нагороджено ветеранів архівної справи та працівників архівних установ області.
У ході зустрічі відбулася презентація документального видання державного архіву «Обов’язкові постанови Херсонського окружного виконавчого комітету. 1923 – 1930». Видання позитивно оцінили голова обласної організації Національної спілки краєзнавців України, кандидат історичних наук О.А.Макієнко та директор обласного краєзнавчого музею Т.Г.Братченко

Поширити запис:

Схожі записи