19 січня 2018 року у приміщенні державного архіву області відкрито виставку архівних документів «Українська революція 1917-1921 рр.: документальні пам’ятки»

19 січня 2018 року у приміщенні державного архіву області відкрито виставку архівних документів «Українська революція 1917-1921 рр.: документальні пам’ятки».
В експозиції представлені документи з фондів державного архіву області, Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України та науково-довідкової бібліотеки державного архіву області.
Виставка висвітлює події визвольних змагань за незалежність України у 1917-1921 рр. Основна увага приділена Універсалам Української Народної Республіки, законам та розпорядчим документам різних органів влади та місцевого самоврядування, показано етапи культурно-економічного розвитку Херсонщини, зокрема, відзначені відомі діячі національних змагань – А.Грабенко, В.Кедровський, І.Челюк, М.Чернявський. Документи презентують історію заснування курсів українознавства, діяльність українських просвітніх установ та театру.
Окремим рядом представлено документи про події, що передували підписанню Акту злуки УНР і ЗУНР 22 січня 1919 р. та його наслідки для України.
Виставку відвідали студенти Херсонського музичного училища

Поширити запис:

Схожі записи