27 лютого відбулося засідання науково-методичної ради державного архіву Херсонської області

27 лютого відбулося засідання науково-методичної ради державного архіву Херсонської області, на якому були обговорені тексти теле- і радіопередач про події Української революції 1917–1921 років на Херсонщині та 100-річчя від народження письменника Олеся Гончара, обговорені та рекомендовані до публікації у засобах масової інформації статті про фондоутворювача архіву письменника Миколу Василенка та про обласне товариство охорони природи, до 70-річчя його створення.
Рада рекомендувала до участі у конкурсі науково-методичних розробок і науково-інформаційних робіт з архівознавства, документознавства, археографії за результатами роботи у 2017 році робочу інструкцію “Порядок проведення перевірок стану архівної справи в архівних установах Херсонської області”. Інструкція регламентує порядок проведення перевірок стану архівної справи і діловодства в архівних установах області, визначає конкретні завдання та обов’язки, права і відповідальність членів робочої групи, наводить зразки оформлення розпорядчих документів.
Рада схвалила тематико-експозиційні плани виставок архівних документів до 100-ї річниці проголошення незалежності України, бою під Крутами та народження письменника Олеся Гончара

Поширити запис:

Схожі записи