17 квітня у приміщенні державного архіву області відкрилась виставка архівних документів

17 квітня у приміщенні державного архіву області відкрилась виставка архівних документів, присвячена 155-річчю від дня народження Фрідріха Едуардовича Фальц-Фейна, засновника заповідника „Асканія-Нова”.
В експозиції були представлені документи із фондів архіву, в т.ч. передані на державне зберігання у 2005 році племінником Ф.Е.Фальц-Фейна бароном Е.О.Фальц-Фейном, та науково-довідкової бібліотеки. Серед них копії актових записів, листування з Дерптським університетом. Родзинкою виставки є значна кількість фотокарток, зроблених у „Асканії-Новій” за життя Ф.Е.Фальц-Фейна як у зоопарку, так і членів родини. Також представлені документи про історію та членів родини, матеріали та листування з працівниками заповідника “Асканія-Нова”, науковцями, журналістами, митцями, письменниками, краєзнавцями, земляками, авторами книжок про родину Фальц-Фейнів та заповідник.
На виставці були присутні заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Мартиненко М.В., представники Херсонського обласного краєзнавчого музею, краєзнавці

Поширити запис:

Схожі записи