Проведений семінар-практикум з питань ведення діловодства та збереженості документів установ

Державним архівом області 18 травня на базі архівного сектору Олешківської районної державної адміністрації для установ-джерел формування НАФ у зоні його комплектування проведений семінар-практикум з питань ведення діловодства та збереженості документів установ.
У ході семінару висвітлені питання впровадження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18 червня 2015 року № 1000/5, використання Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів (К., 2012) при вдосконаленні номенклатури справ. На прикладах розглянуті особливості формування справ за номенклатурою. Окремим питанням розглянуто порядок оформлення і подання нормативних документів установ на розгляд ЕК архівного сектору та ЕПК державного архіву області. Під час практичного заняття продемонстрований процес упорядкування документів: підшивання та оправлення справ, їх підготовку до передавання в архів установи.
В рамках семінару працівникам архівного сектору надано консультації з питань роботи з юридичними та фізичними особами-джерелами формування НАФ і комплектування документами особового походження, взаємодії експертних комісій сектору та установ, формування та ведення картотеки обліку роботи з установами, наглядових справ та ін.

Поширити запис:

Схожі записи