Проведено семінар-практикум з питань удосконалення номенклатури справ на 2019 рік

01 листопада працівниками держархіву області, спільно з управлінням з питань діловодства, відділами контролю та роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації, для працівників обласної державної адміністрації проведено семінар-практикум з питань удосконалення номенклатури справ на 2019 рік та самостійного науково-технічного упорядкування документів.
У ході семінару висвітлені питання впровадження Типової інструкції з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 р. № 55, інструкції з діловодства в апараті Херсонської обласної державної адміністрації, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації від 11 червня 2018 року № 490, Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18 червня 2015 року № 1000/5.
Надано консультації з складання заголовків справ, їх систематизації в межах структурного підрозділу, оформлення обкладинок, ведення обліку справ, заведених впродовж року, та їх передавання до архіву установи, а також складання та оформлення описів справ постійного зберігання, з кадрових питань, акта про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду. Проведено майстер-клас з упорядкування документів: формування та підшивання справ, їх оправлення, нумерації аркушів, складання заголовків і засвідчувальних надписів, оформлення обкладинок

Поширити запис:

Схожі записи