17 жовтня 2019 р. державний архів області відвідали учні Херсонського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітньої школи ІІ ступеня – ліцею журналістики, економіки та правознавства”

17 жовтня 2019 р. державний архів області відвідали учні Херсонського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітньої школи ІІ ступеня – ліцею журналістики, економіки та правознавства”. Вони ознайомились із виставкою архівних документів «Козацькому роду – нема переводу» та мали змоги перегорнути оригінали архівних документів XVIII-XIX ст.

 

17 жовтня 2019 року у приміщенні державного архіву було відкрито виставку архівних документів, присвячену 75-й річниці визволення України від нацистських окупантів.

До архіву завітали учні навчально-виховного комплексу „Школа гуманітарної праці”. Молодь ознайомилась із оригіналами архівних документів, що розповідають про діяльність Херсонської льотної школи, підпільних та партизанських організацій, що діяли на території Херсонщини.

Окрему увагу привернули фронтовий щоденний Івана Випирайленка, щоденник підпільника Пилипа Комкова та щоденник, примусово вигнаної до Німеччини Тетяни Набєгової.

Зацікавлення також викали документи окупаційного періоду: періодична преса, перепустки та запрошення переходити на бік ворога, плакати, що відображали злодіяння сталінського режиму в Україні.

Поширити запис:

Схожі записи