Вітаємо зі 100-річчям архівної мережі Херсонщини

Привітання Голови Верховної Ради України працівникам архівів Херсонщини

Щиро вітаю зі сторічним ювілеєм державної архівної служби Херсонщини.

Започаткована у квітні 1921 року, архівна справа області пройшла нелегкий, але достойний шлях глибоких і якісних перетворень – від особливої архівної комісії Херсонського повітового комітету до потужної мережі архівних установ області, які зберігають багатовікову історію Херсонщини та Півдня України.

Подвижницькою працею багатьох поколінь архівістів сформовано безцінні документальні джерела, звідки сучасники черпають знання та досвід розбудови держави, вивчають уроки історії, власне родинне коріння. Приємно відзначити, що документальні скарби Херсонщини послуговують громадянам не лише України, а й інших зарубіжних країн.

Сьогодні архіви Херсонщини є визнаними науковими, освітніми центрами, осередками громадського життя краю, які успішно інтегруються у процес розбудови держави, формують її позитивний імідж, відіграють важливу роль у захисті прав і свобод громадян.

Бажаю вам успіхів у такій кропіткій і благородній справі. Хай і надалі не покидає вас упевненість і наполегливість на важливому шляху – плекати любов до рідного краю, нести вогонь минулого у майбутнє!

 

Голова Верховної Ради України

Дмитро РАЗУМКОВ

 

Привітання голови облдержадміністрації з нагоди 100-річчя системи державних архівних установ Херсонщини (khoda.gov.ua)

Шановні працівники архівних установ Херсонської області!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 100-річного ювілею архівної системи Херсонщини! Саме 2 квітня, у далекому 1921 році, розпорядженням Херсонського повітового виконкому була створена Херсонська особлива архівна комісія.

Відтоді архіви Херсонщини зазнали неодноразових реорганізацій, пройшли крізь Другу світову війну і наступне відновлення, але завжди залишалися важливою складовою збереження національної спадщини.

Без перебільшення, архіви сьогодні — це надійна гарантія того, що пам’ять залишається живою. І все, завдяки вам, шановні працівники державних архівних установ Херсонщини!

Бажаю вам і вашим родинам щастя, благополуччя, міцного здоров’я, успіхів і нових звершень у вашій важливій та відповідальній роботі!

 

З повагою голова обласної державної адміністрації

Сергій КОЗИР

 

Шановні колеги-архівісти!

Щиро вітаємо з ювілейною датою – сторіччям створення мережі державних архівних установ Херсонщини.

З вірою, оптимізмом і сподіваннями на добрі зміни ми продовжуємо слугувати шляхетній меті – зберігати документальні скарби Херсонщини. Наша з вами копітка праця допомагає відкривати маловідомі сторінки історії краю, задовольняти інформаційні потреби суспільства, формувати особистість.

Щиро зичимо вам нових успіхів, здійснення планів і задумів!

Нехай кожен день буде щасливий та радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Зі святом!

 

Директор державного архіву Херсонської області

Ірина ЛОПУШИНСЬКА

Поширити запис:

Схожі записи