Про проведення засідання експертно-перевірної комісії у грудні 2021 року

08 грудня 2021 року, з використанням електронних засобів комунікації та технологій для спілкування з експертами в режимі віддаленого доступу, відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії державного архіву Херсонської області.

На ньому розглянуто списки осіб та установ-джерел формування НАФ у зоні комплектування архівних відділів Каховської, Скадовської районних державних адміністрацій та Голопристанської міської ради.

Погоджено положення про архів та експертну комісію Митниці в Херсонській області, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі; номенклатури справ Херсонської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Українське товариство глухих», Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша, Митниці в Херсонській області, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі, Херсонської обласної прокуратури; описи справ постійного зберігання, з кадрових питань (особового складу), акти про вилучення для знищення документів, не включених до складу НАФ, номенклатури справ підприємств, установ і організацій у зоні комплектування держархіву області, архівних відділів і секторів райдержадміністрацій, міськрад

Поширити запис:

Схожі записи