Про проведення засідання експертно-перевірної комісії, виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 року № 1219-р у травні 2023 року

У травні 2023 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії державного архіву Херсонської області, яке проводилося з використанням електронних засобів комунікації та технологій для спілкування з експертами в режимі віддаленого доступу. На ньому розглянуто номенклатури справ Музиківської сільської ради та Музиківської сільської військової адміністрації; описи аудіозапису пісень про Херсон за 2022 рік.

З метою встановлення фактів втрати, пошкодження або знищення документів на виконання пункту 9 Плану дій органів виконавчої влади з відновлення деокупованих територій територіальних громад, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 року № 1219-р, у травні продовжувалося суцільне перевіряння наявності документів Національного архівного фонду. Архівним відділам, трудовим архівам, установам і організаціям надано більше 60 консультацій з організації роботи та оформлення результатів суцільного перевіряння наявності документів.

Поширити запис:

Схожі записи