Про проведення засідання експертно-перевірної комісії у січні 2024 року

17 січня 2024 року відбулося перше цьогорічне засідання експертно-перевірної комісії державного архіву Херсонської області. На ньому розглянуто і погоджено номенклатури справ Головного управління Національної соціальної сервісної служби України у Херсонській області, Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області, Херсонського апеляційного суду, Таврійської міської військової адміністрації Каховського району, Мирненської селищної ради Скадовського району; схвалено описи справ Комунального закладу «Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради», удосконалені у процесі підготовки для передачі на постійне зберігання до державного архіву області у зв’язку з руйнуванням будівлі бібліотеки внаслідок обстрілу російськими військами та загрозою втрати документів Національного архівного фонду; описи відеодокументів за 2023 рік (авторський документальний проєкт Дмитра Комарова «РІК», «Ле маршрутка. Херсонщина. Україна під час війни»).

Також розглянуто доповідні записки: про склад та зміст документів особового походження Гоманюка М.А., соціолога, кандидата соціологічних наук, доцента Херсонського державного університету, голови ГО «Херсонське обласне відділення Соціологічної асоціації України»; Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім.Б.А.Лавреньова з метою їх віднесення до списків джерел формування НАФ державного архіву області.

До відома членів експертно-перевірної комісії доведено інформацію про  зміни до Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, внесені наказом Міністерством юстиції України від 04 січня 2024 року № 40/5.

Поширити запис:

Схожі записи