Навчальний семінар “Забезпечення збереженості архівних документів: нормативні вимоги і робота в умовах обмеженості ресурсів”

15 травня заступник начальника відділу забезпечення збереженості, обліку, довідкового апарату та реставрації документів Юлія коник провела черговий навчальний семінар “Забезпечення збереженості архівних документів: нормативні вимоги і робота в умовах обмеженості ресурсів” для відповідальних за архів та діловодство районних, міських, селищних військових адміністрацій, структурних підрозділів обласної державної адміністрації та архівістів установ та організацій зони комплектування держархіву.
Учасників семінару ознайомлено з нормативними вимогами стосовно приміщень, в яких зберігаються архівні документи як в державних архівах, так і в архівних підрозділах установ.
Поширено поточний практичний досвід роботи державного архіву Херсонської області в умовах викликів безпекової ситуації та обмежених ресурсів.
Особливу увагу приділено першочерговим напрямкам забезпечення збереженості фізичної основи архівних документів. Розглянуто особливості розміщення документів у сховищах, способи нормалізації температурно-вологісного режиму, засоби боротьби з пліснявою на паперових документах.
 
Поширити запис:

Схожі записи